Sandbrekke Gjestegård

Hovedfasiliteter

  • Wi-Fi

  • Barnevennlig

  • Kjæledyr

Sted

    Det komfortable Sandbrekke Gjestegård har utsikt over terrassen og tilbyr 10 rom i Skjærhalden.

    Skjærhalden ligger en 15-minutters spasertur fra arenaen, mens Hvaler Golfklubb ligger 3 km unna. Ytre Hvaler nasjonalpark ligger 3,1 km fra overnattingsstedet, mens Fredrikstad ligger 20 km unna. Du kan komme deg til Skjaerhalden Gjestehavn AS på få minutter med bil. Det nærmeste busstoppet er Amunds vei og ligger bare 800 meter unna.

    Rommene er utstyrt med en terrasse og et sitteområde, samt et separat toalett og en dusj på hvert baderom.

    Dette komfortable hotellanlegget inkluderer en daglig kontinental frokostbuffé.

    Anmeldelse fra hotellkritiker

    Jeg hadde et hyggelig opphold på Sandbrekke Gjestegård Hotell, der jeg ble møtt med fantastisk gjestfrihet og en avslappende atmosfære. Rommene var greie og komfortable, og det var en fryd å ha dyr rett utenfor vinduet som skapte en koselig stemning. Frokosten var enkel, men tilfredsstillende, og det var en klar fordel med gratis Wi-Fi og parkering. Hotellet tilbyr også gode muligheter for utendørsaktiviteter, som både fotturer og sykling, noe som gjør det til et ypperlig valg for naturelskere. Den lune loungen innbyr til avslapning etter en dag med eventyr, og med en døgnåpen resepsjon følte jeg meg velkommen til enhver tid. Alt i alt gir Sandbrekke Gjestegård Hotell en utmerket verdi for pengene, midt i naturskjønne omgivelser.

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:30
    Utsjekking: fra 08:00 til 11:00

    Romalternativer på Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden

    Rommene er utstyrt med en terrasse og et sitteområde, samt et separat toalett og en dusj på hvert baderom.

    Innsjekking
    Utsjekking
    Gjester
    2 gjester

    Voksne:

    2

    Barn:

    0
    Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden Rom bilde Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden Korridorer bilde Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden Senger bilde Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden Rom bilde Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden Toaletter bilde
    Standardrom med to enkeltsenger

    Størrelse: 12 m²

    Sengetype: 2 Single beds

    Mer informasjon +
    Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden Senger bilde Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden Fasiliteter bilde
    Rom med en king size seng

    Størrelse: 16 m²

    Sengetype: 1 King-Size seng

    Mer informasjon +
    Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden Rom bilde Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden Fasiliteter bilde Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden Rom bilde Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden Rom bilde
    Rom med en king size seng

    Størrelse: 20 m²

    Sengetype: 1 King-Size seng

    Mer informasjon +
    Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden Rom bilde Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden Senger bilde
    Rom med en king size seng

    Størrelse: 12 m²

    Sengetype: 1 Enkeltseng

    Mer informasjon +

    Beliggenheten av Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden

    Attraksjoner
    Flotte restauranter
    Transport

    Gjesteanmeldelser om Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden

    Her kan du finne bekreftede anmeldelser som brukerne våre la ut på dette nettstedet

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.

    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Prøv på nytt.

    Takk for påmelding
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Kanadiske dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesisk yuan
    • CZK Tsjekkisk koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Ny israelsk shekel
    • JPY Japansk yen
    • MYR Malaysisk Ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polsk zloty
    • RON Rumensk leu
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudiarabisk rijal
    • SGD Singaporsk dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sørkoreansk won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Sveitsisk franc
    • TRY Tyrkisk lire
    • UAH Ukrainsk hryvnja
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Velg språk
    Sjekk de beste tilgjengelige prisene
    Angi datoene dine for å se priser
    Innsjekking
    Utsjekking
    Gjester
    2 gjester

    Voksne:

    2

    Barn:

    0
    Sandbrekke Gjestegård Skjærhalden